Bioenerjinin Tarihçesi

kocaeli izmit bioenerji terapisi tedavisi-6-min

Bioenerji nin  20.yy başlarında Rus bilim adamları tarafından ortaya atıldığı söylense de bunun insanlık tarihi  kadar eski olduğunu düşünüyorum. Eskilerin OCAK olarak kabul ettikleri elden ele geçen özel şifaları bilinmektedir.

Birine destek vermek, onu teselli etmek için ona sarılır sırtını okşarız. Bir çocuğa şevkat vermek istediğimizde başını okşarız. Bir yerimiz ağrıdığında ellerimizi oraya koyarız. Bu doğal yaklaşım, onları şifalandırmaya yardımcı olmaktadır.

Ancak Rus bilim adamı Semiyon Kirlian kendi bulduğu çok hassas bir kamera yöntemi ile  insanların, bitkilerin etrafındaki renkli enerji alanını fotoğraflandırmayı  başarmıştır. Bu enerji alanı AURA olarak adlandırılmaktadır. Rusya’da Marksizm ve Leninizm ‘e aykırı olduğundan bir dönem yasaklanmış olsa da bugün  Rusya da birçok Üniversitede ders olarak öğretilmektedir.

Bizlerde bu şifayı Kocaeli ilinde ve İzmit ilçesinde bulunan bioenerji terapi ve tedavi merkezimizde halkımızın hizmetine sunmuş bulunmaktayız. Bioenerjiye ihtiyacınızın olduğunu düşünüyorsanız  iletişim sayfamızdan bize ulaşarak randevu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir