ThetaHealing® Tekniği

Bizler, içimizde hangi duygular varsa onları bir mıknatıs gibi hayatımıza çekeriz. Bunlar sevgi gibi olumlu bir duygu veya üzüntü, gücenme, öfke, nefret gibi olumsuz duygular olabilir. Zihnimiz olumlu, olumsuz duygu arasındaki farkı bilmediği için her duyguyu gerçekleşmesini istediğimiz bir olgu olarak algılar, kabul eder ve bize bunları deneyimleyebileceğimiz benzer olayları ve kişileri getirir.
İçimizdeki duyguların bir kısmı, bu hayatımızda yaşadıklarımızın sonucunda oluşurlar ve bunların bir çoğunun bilinçli olarak farkındayızdır. Duygularımızın bir diğer kısmı ise genetik olarak atalarımızdan devralmış olduğumuz olumlu ve olumsuz duygulardır. THETA HEALING® Tekniği çabuk ve pratik bir şekilde derin blokajlarımızı bulmamızı ve zihnimizi yeniden programlamamızı sağlar. THETAHEALING® Tekniği gerçeğimizi tekrar yaratmamıza ve dünyada kendi istediğimiz şekilde yaşamamıza yardımcı olur. Bu şekilde hislerimizi ve inançlarımızı tekrar oluşturabiliriz.
Birçok kişi bu teknikle muhteşem başarılara imza atmış, sağlıkla ve mutlulukla yaşamışlardır.
Adını TETA beyin dalgasından alan, THETAHEALING® Vianna Stibal tarafından 20 sene önce kendinisini kanserden iyileştirdiğinde bulunmuştur. Binlerce kronik ve ölümcül hastalığı olan kişileri iyileştirdiğinde, Vianna THETAHEALING® tekniğini geliştirerek bunu kolayca öğrenilecek güçlü bir teknik haline getirmiştir.
Bir THETAHEALING® uygulayıcısı ile çalışarak fiziksel, zihinsel, duygusal ve spiritüel sağlığa kavuşabilirsiniz. THETAHEALING® uygulamak için sadece fiziksel bir rahatsızlığınız olması gerekmez. Hayatınızda istediklerinizi yapamıyorsanız, engellendiğinizi hissediyorsanız veya yeterince mutlu değilseniz bu da bir çeşit blokajdır.
Unutmayalım ki, tek engel biz ve zihnimiz. Düşüncelerimizi değiştirdiğimizde artık engeller de kalmayacaktır. Kendi önümüzden çekilmeyi bildiğimizde hayatta her şey mümkündür.
ThetaHealing® Tekniginden
Kişisel Gelişim – Spritüel Gelişim – İlişkiler – Kariyer – Kendine Güven – Yaratıcılık – Motivasyon – Finansal Problemler – Stres – Hayattan Zevk Almak – Travma – Bağımlılıklar – Yetersizlik – Alerjiler – Çekingenlik – Sağlık Problemleri – Korkular – Duygusal Problemler – Suçluluk – Fobiler – Kıskançlık – Endişe konularında yararlanabilirsiniz.”